BİZE KATILIN
 

Açık pozisyonlarla ilgili bilgi ve başvuru için Linkedin veya join@gulermak.com adresine detaylı özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

Özgeçmişlerinizi Gülermak’a bahsedilen yollardan herhangi biri ile iletmeden önce, Gülermak tarafından iş başvurusunda bulunan adaylardan talep edilen kişisel verilere ve bu verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metnini okuduğunuzdan emin olunuz.

Özgeçmişiniz İnsan Kaynakları Yönetimi tarafından gizlilik ilkesine bağlı kalınarak saklanacak, niteliklerinize uygun bir pozisyon oluşması durumunda sizinle en kısa sürede bağlantıya geçilecektir.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi içeren dilekçenizi veya aşağıdaki örnek başvuru formunu, Bahçelievler Mahallesi, Ankara Konya Yolu 23. Km No:111 06830 Gölbaşı/Ankara adresinde bulunan Gülermak’a kimlik ibraz ederek şahsen başvuru yoluyla veya aynı adrese noter aracılığıyla göndermek suretiyle iletebilirsiniz.

Şirketimize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, başarılar dileriz.


İş Başvurusunda Bulunan Adayların Kişisel Verilerinin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni

İlgili Kişinin Kişisel Verilerinin İşlenmesi ve Korunması Kapsamında Başvuru Formu

 

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve başka ortamlarda dağıtılması yasaktır. © Copyright Gülermak A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.