ÇALIŞAN DEĞERLERİMİZ
 
Çalışanlarımızın Sağlığına Değer Veriyoruz 

Şirketimizin yönetim anlayışındaki kilit öğelerden biri çalışanlarımızın sağlığını korumaktır. İş yerimizde çalışan sağlığını güvence altına almak için sürekli ve proaktif olarak  planlar geliştirip uyguluyoruz. 

Gülermak Akademi aracılığıyla liderlerimizi, iş yeri güvenliği ve sağlığı konularında gerekli eğitimler ile destekliyoruz. Tüm çalışanlarımız, 7/24, her zaman, her yerde sağlık odaklı kaliteli eğitimlerin erişimine sahiptir.

Karşılıklı güvene sahip olmanın, net hedefler ortaya koymanın, yapıcı geri bildirim ve çok daha fazlasının öneminin farkındayız. Sağlık odaklı kurumsal anlayışımız; politikalarımızda, prosedürlerimizde ve şirket iletişim kanallarımızda açıkça yer almaktadır. 

Ekip olarak çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz, bu doğrultuda da birlikte hareket etmenin gücüne inanıyoruz. 
 

Eşitlikçi Bir İşyerine Sahibiz 

Tüm çalışan yaşam döngüsü boyunca çalışanlar için alınan kararlarda adalet duygusu sağlamak için yaklaşımımızı şeffaf bir şekilde paylaşırız. 

Çalışanların katılımını ve potansiyellerini gerçekleştirmelerini sağlamak ve güçlendirmek önceliğimizdir. İnsan Kaynakları stratejimizin temeli, herkese bir birey olarak değer vermektir. Bu doğrultuda Gülermak Akademi, çalışanlarımıza ve yöneticilerimize işyeri davranış kuralları hakkında bilgi sağlamaktadır. İşyerimizde her türlü etik olmayan davranışı engellenmek amacıyla, panolarımız, internet sayfamız ve Gülermak Dergimiz iletişim kanalları olarak kullanılmaktadır. Çalışanlarımız, liderlerle işbirliği içinde, şirketimizdeki herkesi güvende tutmak ve aidiyetini arttırmak için aktif olarak girişimlerde bulunur.

Organizasyonel Gelişime Önem Veriyoruz

Başarımızın temel taşı, organizasyonel gelişim çalışmalarımıza dayanmaktadır. Algılarımız, sürekli gelişen iş ortamı ve dünyada meydana gelen hızlı değişiklikler için her zaman hazır ve tetiktedir. 

Çalışanlarımızın niteliklerini ve davranışlarını geliştirmek, organizasyonumuzun sürdürülebilir, bütünsel ve pozitif kalmasını sağlamak için çalışanlarımızı sürekli öğrenme kültürüne teşvik ediyoruz.

Çalışanlarımızın katılımı ve motivasyonu ile örgütsel verimliliğimizi arttırmaya ve değişikliklere hızla ayak uydurmaya her zaman hazırız.
Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve başka ortamlarda dağıtılması yasaktır. © Copyright Gülermak A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.