GÜLERMAK AKADEMİ
 

Ekibimize değer veriyoruz.

Öğrenmeye yönelik bütünsel bir yaklaşımı benimseyen Gülermak Akademi, ekip üyelerimize yalnızca yeni beceriler kazandırmayı amaçlamakla kalmaz, aynı zamanda performansın uzun ömürlü olmasını sağlayan, entelektüel, psikososyal ve davranışsal bağlamları dahil ederek onları gerçek performans durumlarında başarılı olmaya hazırlar.

Hedefimiz, Gülermak Akademi adı altında tüm Gülermak çalışanlarına sürekli öğrenme fırsatları sunmaktır. Teknolojinin getirdiği yenilikler ve iş alanlarında beklenmedik şekilde ortaya çıkan değişimler sebebi ile, Eğitim faaliyetlerimizin becerilerinizi geliştirmeye devam etmenizde yardımcı olacağına inanıyoruz.

Gülermak Akademi markası altında çalışanlarımız ile birlikte değerlerimizi ve misyonumuzu yaşatmak için çalışıyoruz.
Çalışanlarımız, Gülermak Akademi eğitim programları ile liderlik becerilerini daha da geliştirerek, daha büyük liderler haline gelirler. Bu kapsamda; Akademi çatısı altında verilen Liderler Eğitim Programı (TFL) üç yıllık bir sertifika programıdır. Gülermak'ta çalışan ilk yılını tamamlamış çeşitli kademelerdeki ekip üyelerine, bu eğitim programı sunulmaktadır.

Çalışanlarımıza harika bir öğrenme yolculuğu diliyoruz.

Tüm öneri, soru ve istekleriniz için lütfen academy@gulermak.com adresinden bize ulaşın.

GÜLERMAK AKADEMİDE 
Öğrenmeye, Gelişmeye Bağlılık 

Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapmak bizim için bir önceliktir; bu nedenle, dünyadaki herhangi bir değişime yanıt olarak çalışanlarımızın eğitim ihtiyaçlarını düzenli olarak destekliyor ve ekip üyelerimize fırsatlar sunuyoruz.

Gülermak Akademi, başarıya giden yolumuzu aydınlatan Güneş’imizdir. 

Gülermak Akademi, organizasyonumuzun stratejisi ve hedefleri ile uyumlu, pozitif öğrenme kültürü ile güçlendirilmiş bir sürekli gelişim merkezidir. Eğitim programlarını tasarlarken deneyim ve bilgimizi bütünleştiririz. Sadece öğretmekle kalmıyoruz, aynı zamanda çalışanlarımızın gerçek potansiyellerini fark etmelerine de yardımcı oluyoruz.

Gülermak Akademi'de tüm liderlerimize ve çalışanlarımıza, online, hibrit ve sınıf içi eğitimler ile kolay erişilebilir, yüksek kaliteli bir öğrenme deneyimi sunuyoruz. Çalışanlarımızın gelişim tutkularını ve öğrenme çabalarını takdir ediyor ve ödüllendiriyoruz.

ŞİRKET İÇİ EĞİTMENLERİMİZ 
sayesinde ilgi çekici, zengin içerik

Şirket içi eğitim faaliyetlerinin gücüne inanır ve çalışanlarımıza  her zaman destek veririz. Sektördeki güçlü deneyim ve bilgi birikimimizi kullanarak iç eğitmenlerimiz sayesinde, kurum içi akademik eğitim programları tasarlar çalışanlarımız için kaynak oluştururuz.  İç eğitmenlerimiz, uzmanlık alanları ve sektör ile ilgili bilgi ve deneyimlerini çalışanlar ile paylaşan, organizasyonumuzu güçlendiren  tutkulu, deneyimli ve güvenilir profesyonellerdir.

Özenle Seçilmiş  
ŞİRKET DIŞI ÖĞRENME İÇERİĞİ 

Çalışanlarımıza daha geniş bir yelpazede profesyonel ve bireysel beceriler kazandırmak için dış eğitmenler ve eğitim sağlayıcılarla ortaklık yapıyoruz. Bilgimizi rekabetçi ve güncel tutmak için iş ortaklarımızı en iyiler arasından seçiyoruz. 

Çeşitli, güncel ve kaliteli eğitim içeriklerini, 7/24, her yerde erişilebilir kılmak için LinkedIn Learning ile işbirliği yapıyoruz.

Large-Use_RGB_Blue_34px_Learning_RGB

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve başka ortamlarda dağıtılması yasaktır. © Copyright Gülermak A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.