HAKKIMIZDA
 

GÜLERMAK, kuruluşundan bu yana, kusursuz saygınlığı ve profesyonel yaklaşımları ile tanınan, önde gelen uluslararası EPC yüklenicisi olmuştur. GÜLERMAK kurulduğu 1958 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmekte olup dünya çapında anahtar teslimi inşaat altyapı ve endüstriyel inşaat projeleri yürütmektedir. 

Yıllar içerisinde "zamanında teslimat" hedefimizi koruyarak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla güven duygusunu daima sabit tuttuk. Değerli müşteri ve ortaklarımızla sıkı çalışma, tutarlılık, uzmanlık, iyi ilişkiler başarı öykümüzün arkasındaki itici güç olmuştur. Kuruluşundan bu yana, GÜLERMAK, müşterilerinin gereksinimlerine ve kendi iç politika ve prosedürlerine yakışan üst düzey etik standartlarla faaliyetlerini sürdürmektedir. GÜLERMAK olarak geniş yelpazede sağlamakta olduğumuz hizmetlerimiz; Metro, Tünel, Demiryolları, YHT'ler, Tramvay Karayolları, Köprü, Viyadük ve Hidroelektrik Santrallerini de içeren müşterilerimizin tercihlerine özel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde biçimlendirilmektedir.

GÜLERMAK'ın eksiksiz anahtar teslimi, EPC, Metro ve Raylı sistemlerdeki kusursuz deneyimi, Polonya, İsveç, B.A.E, Hindistan ve Türkiye'de 30'dan fazla prestijli EPC Metro, Tramvay, Demiryolu ve HSR projesini başarıyla teslim etmesi ile sahada GÜLERMAK’ın elde ettiği sahada en deneyimli Türk EPC Yüklenicisi unvanı ile 1990’ların sonuna tarihlenmektedir. Referans noktası olması açısından, dünya çapında 300 km'nin üzerinde tünel, 120 yeraltı metro istasyonu ve 1300 km'lik demiryolu / HSR hattı ve 45'ten fazla TBM'nin işletilmesi sadece son on yılda gerçekleştirilmiştir. 

GÜLERMAK, vizyoner yönetimi sayesinde sağlıklı likidite ve sürdürülebilir büyüme oranları ile finansal açıdan her zaman istikrarlı duruşunu korumuştur. GÜLERMAK, 2,8 Milyar Dolar değerindeki tüm dikkatleri üzerine çeken Dubai Metro Expo 2020 projesini de başarıyla tamamladı.

GÜLERMAK'ın kalite prosedür ve süreçleri, sürekli iyileştirme amacı ile düzenli olarak gözden geçirilmektedir. Sağlık, Emniyet ve Çevre Yönetim Sistemi Politika ve Hedeflerine Uyum her zaman yönetim ekibimizin önceliği olmuş ve işgücüne kadar yaygınlaştırılmıştır. 

GÜLERMAK, uluslararası EPC yüklenicisi ve katma değer yaratan hizmetleri ile teknik ve yönetsel yetkinliğine yaptığı kesintisiz yatırımları ile güvenilir bir iş ortağı olarak tanınmaktadır. 

GÜLERMAK, 60 yıllık birinci sınıf hizmet geçmişi boyunca geliştirdiği kurum kültürüne bağlılığı sayesinde müşterileri ve iş ortakları ile birlikte refah içinde olmayı amaçlar.

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve başka ortamlarda dağıtılması yasaktır. © Copyright Gülermak A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.