KALİTE POLİTİKASI

Gülermak Yönetim Kurulu bir yandan ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirmek amacıyla bu politikanın tam anlamıyla uygulanmasını sağlamak için gereken kaynakları ayırırken, bir yandan da çalışanların ve diğer paydaşların ihtiyaçlarını karşılayan imalat ve taahhüt hizmetleri sağlamak üzere tüm çalışanları ile birleşik hedeflere sahip tek bir birim olarak çalışmak suretiyle faaliyetlerini sorunsuz şekilde gerçekleştirmeyi ve başarmayı  taahhüt  etmektedir.

 

Bu bağlamda, kalite ile ilgili temel ilkelerimiz şunlardır;

  • Yasa ve mevzuat gereği olanlar dâhil olmak üzere, çalışanlarımızın ve diğer paydaşların ihtiyaçlarını anlıyoruz.
  • Hedeflerimizi standart sektör gerekliliklerinin üzerinde belirliyoruz.
  • İş ortaklığının değerine inanıyoruz.
  • Sorumluluğu ve başarılarımızın gururunu tüm çalışanlarımızla paylaşıyoruz.
  • Süreçlerimizi nicel bakımdan sürekli takip etmeyi ve elde edilen performansı ölçmeyi taahhüt ediyoruz.
  • Takip edilen sonuçlara göre kalite yönetim sistemimizin verimliliğini arttırmak ve sürekli iyileştirmek için gayret sarf ediyoruz.

Gülermak Yönetim Kurulu verimli ve karlı bir şekilde faaliyet göstermek dâhil olmak üzere, söz konusu taahhütlerini yerine getirmek amacıyla bu politikanın hayata geçirilmesinde yönetimin sorumluluğuna saygı göstermektedir.

Entegre Yönetim Sistemi Müdürü, Yönetim Kurulu tarafından politikanın uygulanması ve sistem verimliliğinin takip edilmesi amacıyla kaliteden sorumlu yönetici olarak atanır.

Bu politika en az yılda bir kez uygunluğunun devam edip etmediği bakımından gözden geçirilir ve uygun olduğu sıklıkta güncellenir edilir.

 

Kemal Tahir Güleryüz

Yönetim Kurulu Başkanı

25.05.2018

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve başka ortamlarda dağıtılması yasaktır. © Copyright Gülermak A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.