ÇEVRE POLİTİKASI

İşlerimizde En Yüksek Teknolojiyi Kullanırken Dünyamıza Saygı Duyuyoruz

Çevreye saygı göstermenin işimizin ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyoruz. Küresel çevre üzerindeki olası etkilerimizin farkındayız ve iş süreçlerimizin tümünü doğada mümkün olduğu kadar az iz bırakacak şekilde planlamaya ve gerçekleştirmeye kararlıyız.

Atık oluşturmamak ve aşırı malzeme kullanımından kaçınmak için enerji tüketiminin asgari seviyeye indirilmesine odaklanmış durumdayız. Her bir projemizin kavramsal tasarım aşamasından müşteriye teslim aşamasına kadar çevreye olan etkisinin en az seviyeye indirilmesi için müşterilerimizle yakın işbirliği halindeyiz.

 

Yasa ve Anlaşmalara Uyuyoruz

Yürürlükteki yasa, yönetmelik ve karşılıklı anlaşmalara uymak çalışma şeklimizin temel ön koşuludur. Küresel çevre üzerindeki etkimizi azaltmak için uluslararası kabul görmüş tüm kurallara uyuyoruz.

 

Çevreye Hassasiyet Gösteriyoruz

Çevre standartlarımızı yükseltmeye, hem planlama ve tasarım aşamasında hem de gerçekleştirme tekniğimizde çevreye olan etkilerimizi azaltmaya kararlıyız.

 

Çevreden Hepimiz Sorumluyuz

Çalışanlarımızın tümünün çevre sorunlarını bilmelerini, hem kısa hem de uzun dönemde çevrenin korunmasına öncelik vermek suretiyle çevre faaliyetlerine dâhil olmalarını sağlıyoruz.

 

Görünmez Şantiye Konseptini Teşvik Ediyoruz

Şantiyelerimizin mümkün olduğunca görünmez olması için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışma sahalarımızı, halkın yolları ve etrafımızdaki tesisleri biz işe başlamadan önce olduğu şekilde kullanmaya devam etmelerini sağlayacak şekilde düzenliyoruz.

 

Kemal Tahir Güleryüz

Yönetim Kurulu Başkanı

25.05.2018

 

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve başka ortamlarda dağıtılması yasaktır. © Copyright Gülermak A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.