KALİTE POLİTİKASI

Gülermak Yönetim Kurulu bir yandan ISO 9001:2015 standardının gereklerini yerine getirmek amacıyla bu politikanın tam anlamıyla uygulanmasını sağlamak için gereken kaynakları ayırırken, bir yandan da çalışanların ve diğer paydaşların ihtiyaçlarını karşılayan imalat ve taahhüt hizmetleri sağlamak üzere tüm çalışanları ile birleşik hedeflere sahip tek bir birim olarak çalışmak suretiyle faaliyetlerini kusursuz şekilde gerçekleştirmeyi ve başarmayı  taahhüt  etmektedir.

Bu bağlamda, kalite ile ilgili temel ilkelerimiz şunlardır;

  • Yasa ve mevzuat gereği olanlar dâhil olmak üzere, çalışanlarımızın ve diğer paydaşların ihtiyaçlarını anlıyoruz;
  • Hedeflerimizi standart sektör gerekliliklerinin üzerinde belirliyoruz;
  • İş ortaklığının önemine inanıyoruz;
  • Sorumluluğu ve başarılarımızın gururunu tüm çalışanlarımızla paylaşıyoruz;
  • Süreçlerimizi nicel olarak sürekli takip etme ve elde edilen performansı ölçme amacımıza bağlıyız;
  • Takip edilen sonuçlara göre kalite yönetim sistemimizin etkililiğini arttırmak ve sürekli gelişmesi için gayret sarf ediyoruz.

Gülermak, verimli ve kârlı bir şekilde faaliyet göstermek dâhil olmak üzere taahhütlerini yerine getirmek amacıyla yönetimin bu politikanın hayata geçirilmesinde sorumluluğuna saygı göstermektedir.

Entegre Yönetim Sistemi Müdürü, Yönetim Kurulu tarafından politikanın uygulanması ve sistem verimliliğinin takip edilmesi amacıyla kaliteden sorumlu yönetici olarak atanır.

Bu politika en az yılda bir kez sürdürülebilirliğinin devamlılığı bakımından gözden geçirilir ve uygun olduğu sıklıkta güncellenir.

 

Mustafa Tuncer

İcra Kurulu Başkanı

Mustafa Tuncer tarafından dijital olarak imzalanmıştır

    Tarih: 2020.04.19 20:20:19 CEST

Kemal Tahir Güleryüz

Yönetim Kurulu Başkanı

Kemal Güleryüz tarafından dijital olarak imzalanmıştır

    Tarih: 2020.04.19 22:23:40 EEST

 

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve başka ortamlarda dağıtılması yasaktır. © Copyright Gülermak A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.