ÇEVRE POLİTİKASI

İşlerimizde en yüksek teknolojiyi kullanırken dünyamıza saygı duyuyoruz

Çevreye saygı göstermenin işimizin ayrılmaz bir parçası olduğuna inanıyoruz. Küresel çevre üzerindeki olası etkilerimizin farkındayız ve iş süreçlerimizin tümünü doğada mümkün olduğu kadar az iz bırakacak şekilde planlamaya ve gerçekleştirmeye kararlıyız.

Atık oluşturmamak ve fazla malzeme kullanımından kaçınmak için enerji tüketiminin asgari seviyeye indirilmesine odaklanmış durumdayız. Müşterilerimizle, alt yüklenicilerimizle ve tedarikçilerimizle, her bir projemizin konsept tasarım aşamasından müşteriye teslim aşaması arasındaki süreç ile projenin kullanım ömrü süresinde de çevreye olan etkisinin en az seviyeye indirilmesi için yakın işbirliği halindeyiz.

Yasa ve anlaşmalara uyuyoruz

Yürürlükteki yasa, yönetmelik ve karşılıklı anlaşmalara uymak çalışma anlayışımızın temel ön koşuludur. Küresel çevre üzerindeki etkimizi azaltmak için uluslararası kabul görmüş tüm kurallara uyuyoruz.

Çevreye hassasiyet gösteriyoruz

Yüksek çevre standartlarımıza erişmek; hem planlama ve tasarım aşamaları hem de uygulama tekniğimizde çevreye olan etkilerimizi mümkün mertebe azaltmakta kararlıyız.

Çevreden hepimiz sorumluyuz

Çalışanlarımızın tümünün çevresel sorunların farkında olmalarını, çevrenin hem kısa hem de uzun vadede korunmasına öncelik vermek suretiyle çevre faaliyetlerine dâhil olmalarını sağlıyoruz.

Görünmez şantiye konseptini teşvik ediyoruz

Şantiyelerimizin mümkün olduğunca görünmez olması için elimizden geleni yapıyoruz. Çalışma sahalarımızı, halkın yolları ve etrafımızdaki tesisleri işlerimiz başlamadan önce olduğu şekilde kullanmaya devam etmelerini sağlayacak şekilde düzenliyoruz.

 

Mustafa Tuncer

İcra Kurulu Başkanı

Mustafa Tuncer tarafından dijital olarak imzalanmıştır

    Tarih: 2020.04.19 20:19:26 CEST

Kemal Tahir Güleryüz

Yönetim Kurulu Başkanı

Kemal Güleryüz tarafından dijital olarak imzalanmıştır

    Tarih: 2020.04.19 22:18:58 EEST

 

Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve başka ortamlarda dağıtılması yasaktır. © Copyright Gülermak A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.